You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Україна, м. Луцьк,
п-кт.Відродження 42

Про нас

Ми пропонуємо шини легкові, шини легковантажні, шини вантажні та до спецтехніки.


Ми створюємо всі умови, щоб наші клієнти залишались задоволені нашим сервісом, враховуємо всі побажання кожного покупця та радуємо наших клієнтів приємними бонусами, такими як знижка на шиномонтаж, приємний подарунок при самовивозі з пункту видачі за умови замовлення повного комплекту шин.


Компанія Шини Луцьк за цей відносно невеликий час, впевнено стала на ноги та закріпилася на ринку шин. Ми прагнемо забезпечити безпеку та комфорт кожному водію на дорогах України. Перевірені роками постачальники забезпечують стабільність наявності шин на складі та дозволяють скоротити до мінімуму час очікування на потрібну саме Вам шину. Наші професійні менеджери, з величезного асортименту коліс, допоможуть Вам обрати саме ті шини, що ідеально підходять не лише за розміром, але й за ціною та якістю.


Ми завоювали авторитет надійного та впевненого партнера серед роздрібних  та оптових клієнтів


За час нашої безперервної діяльності нашими клієнтами стали  комерційні підприємства , іноземні представництва , торгові компанії , заводи та  виробництва, фінансові та держ . установи , СТО , Банки, тюнінгові ательє, автомобільні, будівельні, промислові, IT компанії та ін.