You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Україна, м. Луцьк,
п-кт.Відродження 42

Доставка та оплата

Варіанти доставки

Доставка товарів по Україні здійснюється на відділення транспортних компаній "Нова Пошта", Delivery, які не мають обмежень по вазі. Доставку відправлення оплачує клієнт. При готівковому розрахунку клієнт додатково оплачує зворотню доставку грошей.


Зверніть увагу на те, що більшість відправлень здійснюються із відділення відповідної транспортної компанії м. Луцька, проте частина товару може відправлятись із наших віддалених складів поза межами Луцька за технологією "двері-склад", тому вартість доставки може збільшитись орієнтовно на 60 грн. (залежно від перевізника). Уточнити, з якого складу буде відправка, можна у менеджера в телефонному режимі.

Можливий самовивіз - здійснюється тільки після узгодження замовлення і всіх його деталей з нашим менеджером (За адресою: м.Луцьк, проспект Відродження, 42)


Замовлення опрацьовуються протягом доби (не враховуючи неділю та святкові дні), після чого менеджер обов'язково зв'яжеться з Вами для уточнення наявності замовленого товару, адреси складу транспортної компанії і термінів доставки. Термін доставки в середньому становить два-три дні. 

Відправлення здійснюється з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 16.00. Зверніть увагу: товар на відділенні транспортної компанії "Нова пошта" безкоштовно зберігається протягом 3 (трьох) календарних днів, наступні 2 (два)  дні зберігання платне (по тарифам транспортної компанії) після чого товар автоматично повертається відправнику. На складі транспортної компанії Delivery товар безкоштовно зберігається 7 (сім) календарних днів, після чого товар автоматично повертається відправнику.

Необхідно обов'язково оглянути товар перед отриманням, в іншому випадку жодні претензії щодо зовнішнього вигляду розглядатись не будуть.


Оплата

Післяплатою  - Оплата здійснюється за фактом отримання товару у відділенні транспортних компанії за готівковий розрахунок в гривнях. Доставка грошей назад здійснюється за рахунок клієнта.

Безготівковий розрахунок з ПДВ - Оплата здійснюється на розрахунковий рахунок продавця.

Безготівковий розрахунок без ПДВ - Оплата здійснюється на розрахунковий рахунок продавця.

Оплата карткою Visa/MasterCard - Оплата здійснюється через Privat24/ Monobank. Особистий кабінет в будь-якому іншому банку на розрахунковий рахунок продавця вказаний в рахунку.

Готівкою в точці самовивозу - Оплата здійснюється за фактом отримання товару в точці самовивозу за готівковий розрахунок в гривнях.