You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Україна, м. Луцьк,
п-кт.Відродження 42
Передзвоніть мені
  • Ваш кошик порожній!

Гарантія та повернення

Стандартні гарантійні зобов'язання від виробників діють протягом року до мінімальної залишкової глибини протектора покришки, визначеної вимогами законодавства України (виробничий брак). Протягом 14 календарних днів підлягають заміні тільки шини, які не були в експлуатації або якщо під час шиномонтажу був виявлений явний брак заводу виробника (гума не балансується, при накачуванні з'являються явні дефекти). Споживач має право обміняти тільки шини, товарний вигляд яких збережений і які не були в експлуатації. Обов'язковою умовою є наявність товарного чека (товарної/транспортної накладної, касового чека) на шини. У разі відсутності таких шин на складі, продавець має право повернути оплачену споживачу суму.


В обов'язковому порядку перевірте комплектування вашого замовлення перед тим, як забирати товар на складі або у кур'єра (відповідність замовленої моделі, кількість, сезонність шин і т.д.). При купівлі дисків перевірте ширину, діаметр, разболтовку, колір, виліт. Також перевіряйте наявність кріплення (гайки, болти і проставочні кільця), якщо вони передбачені в комплекті з дисками.


Всі скарги по невірному комплектуванню або будь-якої іншої невідповідності вашого замовлення приймаються до придбання (отримання) товару від кур'єра або отримання на складі транспортної компанії. При цьому вантаж повинен бути ретельно оглянутий при отриманні.


Якщо при огляді вантажу були виявлені дефекти або невідповідності, необхідно оформити відмову від вантажу із зазначенням причини відмови.


Ми залишаємо за собою право не розглядати звернення та претензії, у випадках, коли дефекти, пошкодження і не відповідності, що не відносяться до гарантійних, виявлені після того, як вантаж був забраний у кур'єра або з відділення транспортної компанії.


Увага!!! Якщо шина/диск була встановлена на автомобіль, то незалежно від пробігу, заміна шини можлива в разі визнання того факту, що дефект виник з вини заводу-виробника. Це можливо тільки після дослідження шини/диска заводом-виробника.


Шини або диски, що втратили свій первісний вигляд (у тому числі мають зіпсовану упаковку, і неповну комплектацію, не підлягають гарантійному обміну чи поверненню.


Випадки пошкодження шин і дисків, на які не поширюється гарантія:


- монтаж у некваліфікованих фахівців;

зневага рекомендаціями виробника про оптимальний тиск в шинах; 

- несправність ходової частини автомобіля;

- установка невідповідних за розміром шин і диска; 

невірна і несвоєчасна перестановка покришок помилки при регулюванні розвалу і сходження колеса;

- перевищення максимально допустимих індексів швидкості і вантажопідйомності, надмірно різке виконання команд розгону і гальм;

- спроби самостійного додавання ламелей, канавок або отворів під шипи, а також зміна цілісності дисків механічними способами;


недотримання правил зберігання;

зношеність або ослаблення кріплення деталей: підшипників на колесi, втулок рульових тяг і ін.
Якщо були виявлені дефекти при первинному огляді (в разі виявлення дефекту з вини заводу-виробника проводиться експертиза товару). Споживач повинен звернутися із заявою на повернення або обмін шини/диска за вказаними телефонами на сторінці «Контакти». В окремих випадках проводиться експертиза товару»


"Шину і диск на експертизу надає і оплачує клієнт.


Претензії не приймаються в наступних випадках:


Якщо типорозмір шини не відповідає стандартній комплектації, встановленої заводом-виробником, а також якщо експлуатація шини проводилася з порушенням рекомендацій заводу-виробника; Якщо шини пошкоджені через вплив природних факторів, неправильного монтажу, демонтажу, несправності технічного стану транспортного засобу, порізу, неправильного ремонту шин);Якщо шини невірно зберігалися або термін їх зберігання перевищив 5 років.